SUPGUARD

 • Gıda ve medikal paketleme, termoform, etiketleme (IML) ve endüstriyel uygulamalar için çok katlı bariyer filmlerdir. Isıl yapışmalı veya ısıl yapışmasız olarak ve yüksek ve orta seviyede bariyer özellikleri ile son kullanıma uygun farklı versiyonlarda tipleri mevcuttur. Şeffaf, beyaz renkli ve mat yüzeyli versiyonları üretilmektedir.
  cast-filmler
 • MEDGUARD NB 3010 EM
  MEDGUARD NB 3010 EM şeffaf, tek tarafı ısıl yapışmalı, koronasız, çok katlı bariyer filmdir. Ethylene oksit kullanımı ile sterilizasyon yapılan medikal paketlemeler için termoform yapılmaya uygun olarak özel üretilmiştir.
 • MEDGUARD NB 3011 EMH
  MEDGUARD NB 3011 EMH şeffaf, bir yüzeyi ısıl yapışmalı, diğer yüzeyine corona uygulanmış, çok katlı, orta seviye bariyer özelliğine sahip film. Birçok uygulama için tek kat ya da lamine film olarak kullanılabilir. Termoform, esnek ambalaj, vakumlu paketleme uygulamalarında üst ve/veya alt yüzey olarak kullanımı uygundur.
 • BASICGUARD NB 3011 PM
  BASICGUARD NB 3011 PM şeffaf, bir yüzeyi ısıl yapışmalı, diğer yüzeyine corona işlemi uygulanmış, çok katlı orta seviye bariyer özelliklere sahip PA ve PE’den oluşan film. Taze ve işlenmiş et, işlenmiş peynir gibi besin malzemelerinin taze kalmasını ve daha uzun raf ömrüne sahip olmasını sağlar.
 • BASICGUARD NB 3011 PML
  BASICGUARD NB 3011 PML şeffaf, bir yüzeyi ısıl yapışmalı, diğer yüzeyine corona işlemi uygulanmış, orta seviye bariyer özelliklerine sahip, çok katlı PA ve PE’den oluşan film. Taze ve işlenmiş et, işlenmiş peynir gibi besin malzemelerinin taze kalmasını ve daha uzun raf ömrüne sahip olmasını sağlar. (*Ürünün coronasız versiyonu NB 3010 PML’de üretilmektedir)
 • SUPGUARD NB 3810 GL
  Bir tarafi isil yapismali, koronasiz, seffaf, çok katli ve yüksek bariyer özelligine sahip film.
 • TOPGUARD NB 3010 CH
  TOPGUARD NB 3010 CH şeffaf,tek taraf ısıl yapışmalı,çift taraf koronasız,çok katlı yüksek bariyer filmdir.Mükemmel oksijen bariyerinin ihtiyaç duyulduğu peynir,et,ekmek ve pasta ürünlerinin thermoform paketleme uygulamalarında alt folyo olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
 • POWERGUARD NB 2011 GH
  POWERGUARD NB 2011 GH, şeffaf, tek taraf koronalı, çift taraf ısıl yapışmalı, çok katlı yüksek bariyer özellikli filmdir. Özellikle PVC, PET vb. malzemelere yüksek bariyer ve ısıl yapışabilme özelliği kazandıran termoform uygulamaları için tasarlanmıştır.