SUPERECO

 • SUPERECO filmler, yeni ve gelişmiş teknoloji ile üretilmiş bozunur/biobozunur filmlerdir. İlk üretim başlangıcından, en son atık hale gelene kadar tüm aşamalarda, standart polipropilen filmlerin bütün mükemmel özelilklerini taşırlar. Supereco filmlere, ilk aşamada UV ışık ve ısı etkisi ile ve daha sonra doğada var olan mikro-organinazmalar tarafından yenilmesi ile bozunur/biobozunur hale gelecek özellik kazandırılmıştır. Filmler, zararsız bir bozunma süreciyle doğaya karışırlar.
  cast-filmler
 • SUPERECO 2011 MMB
  SUPERECO 2011 MMB, şeffaf, tek taraf koronalı, iki taraf ısıl yapışmalı, bozunur/biobozunur, çift tarafı gerdirilmiş polipropilen filmdir. Kuvvetli yapışma ve hot tack özelliği istenilen HFFS/VFFS paketleme makineleri için özel olarak tasarlanmıştır. Kendisi ve /veya diğer bozunur/biobozunur Supereco filmlere lamine olarak kullanılabilir.
 • SUPERECO 1011 MMB
  SUPERECO 1011 MMB, şeffaf, tek taraf koronalı, ısıl yapışmasız, bozunur/biobozunur, çift tarafı gerdirilmiş polipropilen filmdir. Çiçek ambalajı ve genel laminasyon uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır.
 • SUPERECO 1012 SMB
  SUPERECO 1012 SMB, şeffaf, çift taraf koronalı, ısıl yapışmasız, bozunur/biobozunur, çift tarafı gerdirilmiş polipropilen filmdir. Geliştirilmiş antistatik özelliği ile, tek kat bobinden beslemeli ve magazin tipi etiket uygulamaları için tasarlanmıştır.
 • SUPERECO 1031 MMB
  SUPERECO 1031 MMB genel paketleme uygulamaları için, metalize degradable/biodegradable filmdir.Isıl yapışması yoktur.Tek taraf koronalıdır.
 • SUPERECO 1112 SEBL
  Dogada bozunabilen, çift tarafi koronali ve özellikle bobinden beslemeli etiketleme amaçli, pearlize BOPP film.
 • SUPERECO 2011 MLB
  SUPERECO 2011 MLB antifog özellikli,şeffaf,tek taraf koronalı,çift taraf ısıl yapışmalı,bozunur/biobozunur,çift tarafı gerdirilmiş polipropilen filmdir.
 • SUPERECO NP 2011 MMB
  SUPERECO NP 2011 MMB şeffaf;tek taraf koronalı,çift taraf ısıl yapışmalı bozunur/biobozunur cast polipropilen filmdir. Mükemmel ısıl yapışma ve kayma özellikleri ile, tek kat ve laminasyon uygulamaları için tasarlanmıştır.
 • SUPERECO 2111 MWB
  SUPERECO 2111 MWB beyaz opak,kaviteli,ekstrüde,degradable/biodegradable polypropylene filmdir.İki tarafı ısıl yapışmalıdır.Tek taraf koronalıdır.