Özer Ambalaj Hakkında

Ozer-ambalaj-kurumsal
2001 Yılında Kurulan Şirketimiz Baskılı ve Baskısız BOPP laminasyon ve paketleme amaçlı filmler başta olmak üzere ambalaj sekteründe yerini almıştır.

Hızla büyüyerek dünya genelinde birçok firmaya çözüm ortağı olmuştur. Ürettiği yenilikçi ürünler ile diğer sektörlere yönelik hizmet alanları oluşturan Özer ambalaj, sektörün öncüsü olarak uluslararası pazarda etkin rol oynamaktadır. Ambalaj sektöründeki en son teknolojik gelişmeleri kullanarak üstün kalite standartları hedef alınarak, sektöründe tecrübeli çalışanları ile birlikte müşterilerine kısa zamanda, ekonomik ve müşteri ihtiyaçlarına uygun ürünler sunmayı hedefleyerek üretimini gerçekleştirmektedir.

Özer Ambalaj, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.

Özer Ambalaj, kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunmaktadır. Hizmetlerinin hatasız ve zamanın da yerine getirilmesi ile gelen müşteri memnuniyetinin şirketleri ayakta tutan etken olarak düşünmektedir.

Özer Ambalaj kurulduğu günden bu yana uzman kadronun bir araya getirilmesi, geniş makine parkuru, tasarım birimi, üretim otomasyon sistemi, en son teknoloji üretim bandı ve kusursuz nakliyat sistemi ile kısa zaman da sektörün en ilerici firmalarından biri haline gelmiştir. Daima küresel bakan kurumsal yapısı, üretim konusunda taviz vermeyen şirket politikası, modern çağın gerekliliklerine ayak uyduran modern duruşu, ihracat alanında daima büyümeyi hedefleyen ve kaliteden taviz vermeyen ilkelerimiz ile sizlerin ve kurumunuzun hizmetindedir...