PETMET

 • Mükemmel bariyer ve parlak metalik özelliklere sahip metalize polyester filmler.
  petmet-filmler
 • PETMET BT 1031
  Mükemmel bariyer ve parlak metalize görünüme sahip çift tarafı gerdirilmiş polyester(BOPET) film.Isıl yapışmasız. Geniş aralıklı mürekkep ve laminasyon tutkalı uygulamalarına mükemmel yapışkanlık kazandırmak için metalize taraf koronalı
 • PETMET BT 1031 C
  Mükemmel bariyer ve parlak metalize görünüme sahip çift tarafı gerdirilmiş polyester(BOPET) film.Isıl yapışmasız. Geniş aralıklı mürekkep ve laminasyon tutkalı uygulamalarına mükemmel yapışkanlık kazandırmak için metalize taraf koronalı.
 • PETMET BT 1031 CY
  PETMET BT 1031 CY,metalize, ısıl yapışmasız, metalize yüzeyi koronalı BOPET film. Mükemmel metal adezyonu ve bariyer özellikleri ile paketleme uygulamalarında önerilmektedir. Koronalı olan metalize yüzeyde mükemmel mürekkep ve laminasyon adezyonu sağlanmaktadır.
 • PETMET BT 1031 H
  Bariyer özellikleri gelistirilmis, tek tarafi koronali, metalize BOPET film.
 • PETMET BT 1032
  PETMET BT 1032, çift tarafi koronali, isil yapismasiz, metalize edilmis, çift yönlü gerdirilmis polyester (BOPET) film. Mükemmel parlak metalik görünüm ve bariyer özellikleri nedeni ile, özellikle, kahve ve kurutulmus toz gidalarin paketlenmesi için üçlü laminasyon yapida aluminyum folyo'ya alternatif olarak tasarlanmistir. Yani sira, düz baski ve cold seal uygulamalari için de ideal bir yapidir. Sterilizasyon ve pastorizasyon uygulamalari için kullanilabilir.
 • PETMET BT 1032 C
  PETMET BT 1032, çift tarafi koronali, isil yapismasiz, metalize edilmis, çift yönlü gerdirilmis polyester (BOPET) film. Metalize olmayan yüzeyi, mükemmel adezyon için kimyasal koronalidir. Mükemmel parlak metalik görünüm ve bariyer özellikleri nedeni ile, özellikle, kahve ve kurutulmus toz gidalarin paketlenmesi için üçlü laminasyon yapida aluminyum folyo'ya alternatif olarak tasarlanmistir. Yani sira, düz baski ve cold seal uygulamalari için de ideal bir yapidir. Sterilizasyon ve pastorizasyon uygulamalari için kullanilabilir.
 • PETMET BT 3031
  PETMET BT 3031, metalize edilmis, metalize yüzeyi koronali, diger tarafi isil yapismali, çift yönlü gerdirilmis polyester (BOPET) film. Mükemmel parlak metalize görünüme ve bariyer özelliklerine sahiptir. Isil yapismali yüzeyinin, kendisine ve diger polyester esasli yapilara (A-PET, C-PET, vb) yapisabilme özelligi ile, çesitli paketleme ve endüstriyel uygulamalar için ideal bir yapidir.